Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив дзвони для храму, що будується в селищі Баришівка8 червня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній після Літургії звершив чин освячення дзвонів для споруджуваного Благовіщенського храму смт. Баришівка.

За освяченням молилися представники місцевої влади та жителі селища. Освятивши дзвони, митрополит Антоній, разом з настоятелем храму протоієреєм Любомиром Біляком і головою селищної ради Олександром Варениченком, на згадку про подію, посадив алею дерев на прихрамовій території.