В Неділю 7-у після Пасхи митрополит Антоній співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври12 червня, в Неділю 7-у після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору, день випуску студентів і вихованців Київської духовної академії і семінарії, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена урочиста Божественна літургія.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископи: Боярський Феодосій, Бородянський Варсонофій, Ірпінський Климент і духовенство Київських духовних шкіл.

На Малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій, за існуючою традицією, нагородив випускників Академії та магістратури КДА в священному сані правом носіння наперсного хреста, а випускників семінарії - правом носіння камілавки.

Після читання Святого Євангелія зі словом проповіді до вірних звернувся викладач КДА професор протоієрей Володимир Савельєв.

Після Літургії, з нагоди випуску в духовних школах, був звершений подячний молебень, по закінченні якого Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив віруючих і привітав зі святом.

October 2020