Седмиця 5-та після П'ятдесятниці

Седмиця 5-та після П'ятдесятниці18 липня 2016 року, в день пам'яті преподобного Сергія Радонезького Прмцц. вів. кн. Єлисавети та інокині Варвари, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Ризоположенський чоловічому монастирі в с. Томашівка.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Фастівський Даміан, глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба) і духовенство обителі.

Після Євангельського читання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом та привітав усіх зі святом.