У Києво-Печерській Лаврі відкрилася міжнародна фотовиставка «Подорож на Афон»

У Києво-Печерській Лаврі відкрилася міжнародна фотовиставка «Подорож на Афон»24 липня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври відбулося відкриття міжнародної фотовиставки «Подорож на Афон», яка присвячена 1000-літтю давньоруського чернецтва на Святій Горі.

У відкритті фотовиставки взяли участь намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Святогірський Арсеній, єпископ Ірпінський Климент, делегація від Святої Гори Афон, представники Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні.

На відкритті були присутні викладачі та студенти Київських духовних шкіл, а також всі бажаючі.

В рамках заходу відбулася презентація видавничих проектів Руського на Афоні Пантелеймонівського монастиря та Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні.

Також для відвідувачів був влаштований концерт, на якому прозвучали афонські та візантійські піснеспіви.