Пам'ять святого пророка Іллі

Пам'ять святого пророка ІлліУвечері 1 серпня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Всенічне бдіння свята святого пророка Іллі.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Київських духовних шкіл. За богослужінням молилися студенти та абітурієнти Академії і Семінарії та парафіяни храму.

2 серпня, в день пам'яті святого пророка Іллі, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство. За богослужінням молилися студенти та абітурієнти духовної школи і парафіяни храму.

За Літургією митрополит Антоній підніс особливу молитву про мир в Україні.