Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній молився з дітьми з прифронтової зони АТО4 серпня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Києво-Печерську Лавру відвідала група з понад 100 дітей з Донецької і Луганської області. Для паломників були організовані екскурсії та історичний квест по території монастиря.

Після відвідин святинь та історичних місць Лаври, діти помолилися за молебнем на Дальніх печерах обителі. Богослужіння звершив керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Потім відбулася символічна акція, діти запустили в небо повітряні кульки, до яких прикріпили слова молитви і прохання до Господа.

Дитяче свято було організоване силами військової частини 3066 міста Києва Національної гвардії України, а також благодійного проекту «Наша Лепта» на базі храму Святителя Миколая Чудотворця при 17 лікарні міста Києва.