Преображення Господнє

Преображення Господнє18 серпня, напередодні свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Всенічну в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Климент і духовенство монастиря.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни обителі.

19 серпня, в свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Діонісій (Константинов) і духовенство монастиря.

Після прочитання Євангельського оповідання Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після відпусту Владика Предстоятель, за традицією свята, звершив освячення плодів, принесених віруючими до храму.