У Неділю 9-ту після П'ятидесятниці митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському монастирі села Чумалево21 серпня, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському монастирі с. Чумалево, Закарпатської області.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство обителі, за богослужінням молилися парафіяни монастиря.

Після прочитання Євангельського оповідання владика ректор звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після відпусту митрополит Антоній привітав усіх з воскресним днем.