Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії27 серпня, напередодні престольного свята Києво-Печерської Лаври, урочисте Всенічне бдіння в Успенському соборі монастиря очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент і братія монастиря.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни обителі.

28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на соборній площі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, єпископи: Львівський і Галицький Філарет, Боярський Феодосій, Діонісій (Константинов), Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан і духовенство обителі.

Під час малого входу Предстоятель УПЦ удостоїв насельників Києво-Печерської Лаври у священному сані богослужбових нагород.

За богослужінням, згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 19 квітня та 20 липня 2016 року (Журнали № 21 та 29 відповідно), відбулося прославлення в лику святих митрополита Київського і Галицького Іоанникія (Руднєва, +1900) і схіієромонаха Вассіана Сліпого (Балашевича, +1827).

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Наприкінці Літургії духовенство та віруючі пройшли хресним ходом на Ближні печери Лаври, де відбувся святковий молебень.

September 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини