Пам'ять святителя Іоасафа Білгородського

Пам'ять святителя Іоасафа Білгородського16 вересня, напередодні дня пам'яті святителя Іоасафа Білгородського, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Всенічне бдіння в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кропивницький.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим і духовенство єпархії.

17 вересня, в день пам'яті святителя Іоасафа Білгородського, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м Кропивницький.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим і духовенство єпархії.

На Малому вході владика ректор вручив богослужбові нагороди клірикам єпархії.

Після прочитання євангельського оповідання митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Після відпусту владика Антоній привітав керуючого Кіровоградською єпархією архієпископа Іоасафа з днем тезоіменитства.