Митрополит Антоній очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі Зачаття святого пророка Іоанна Предтечі столиці6 жовтня керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі Зачаття святого пророка Іоанна Предтечі, Святошинського району, м Київ.

За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили єпископи Бородянський Варсонофій, Васильківський Миколай і духовенство Київської єпархії.

Після читання Євангельського оповідання митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

Після Літургії духовенство звершило хресний хід навколо храму, після чого владика Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вручив церковні нагороди благодійникам храму.