Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України14 жовтня 2016 року, у свято Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у молитві за Україну у Софійському соборі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженство супроводжували керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарій Київської Митрополії, єпископ Обухівський Іона.

У спільній молитві взяли участь представники церков та керівники релігійних організацій України.

Також у Святій Софії молився Президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, члени Уряду та керівники силових відомств України.