Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній молитовно відзначив десятиліття архієрейської хіротонії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній молитовно відзначив десятиліття архієрейської хіротонії26 листопада, в день пам'яті святителя Іоанна Златоуста, виповнюється десять років архієрейської хіротонії керуючого справами Української Православної Церкви, ректора КДАіС митрополита Бориспільського і Броварського Антонія. У цей день владика ректор звершив Божественну літургію в Академічному храмі Різдва Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство. За богослужінням митрополит Антоній підніс особливу молитву за мир в Україні і за спочилих від голоду 1921-23, 1932-33, 1946-47 років.

Після Літургії члени адміністрації Київської духовної академії і семінарії: перший проректор протоієрей Сергій Ющик, старший помічник з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр, старший помічник з виховної роботи архімандрит Амвросій і благочинний академічного храму архімандрит Пимен від імені викладачів та студентів духовних шкіл привітали владику ректора з ювілеєм архієрейської хіротонії, побажавши ще довгі роки в доброму здоров'ї служити на благо Церкви.