Введення в храм Пресвятої Богородиці

Введення в храм Пресвятої Богородиці3 грудня напередодні свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Всенічну в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужив єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій і академічне духовенство.

За Богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни храму.

4 грудня, в свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив урочистості з нагоди престольного свята Введенського чоловічого монастиря столиці.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Гурій (Кузьменко), Бучанський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Городницький Олександр; єпископи: Діонісій (Костянтинов), Бородянський Варсонофій, Бердянський і Приморський Єфрем, намісник обителі Фастівський Даміан і духовенство монастиря.

Після читання Євангелія митрополит Антоній звернувся до прихожан з архіпастирським словом.

За Літургією владика ректор підніс молитву за мир в Україні і висвятив вихованця 4-го класу КДС Степана Ковальчука в сан диякона.

Після відпусту духовенство звершило хресний хід навколо Введенського храму, після чого митрополит Антоній привітав братію та прихожан монастиря з престольним святом.

September 2021