В день пам'яті благовірного князя Олександра Невського митрополит Антоній звершив Божественну літургію в Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври6 грудня, в день пам'яті благовірного князя Олександра Невського, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Феодосіївському храмі на Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужили представники академічного духовенства. За богослужінням владика Антоній підніс молитву за мир в Україні.

Після відпусту митрополит Антоній побажав усім, хто молився допомоги Божої в повсякденному житті.