В Неділю 26-ю після П'ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви

В Неділю 26-ю після П'ятидесятниці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній  співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви18 грудня, в Неділю 26-ю після П'ятидесятниці, в день пам'яті преподобного Сави Освященого, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Київський і всія України Онуфрій очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, благочинний афонського монастиря Дохіар архімандрит Гавриїл (Гіувріс), братія обителі в священному сані.

За богослужінням молилися студенти і вихованці Київських духовних шкіл та парафіяни монастиря.

Після читання Євангельського оповідання Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням Предстоятель підніс молитву про мир в Україні.