Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в день святого Миколая Чудотворця відвідав дитячий будинок с. Копилов (Київської області)

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній в день святого Миколая Чудотворця відвідав дитячий будинок с. Копилов (Київської області)19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая Чудоторца, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилов (Макарівського району, Київської області).

Митрополит Антоній привітав вихованців та співробітників Центру зі святом святителя Миколая і від благодійного фонду Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія подарував Центру кухонний комбайн, а діткам, які проживають тут, владика Антоній роздав в подарунок солодощі.

Після зустрічі Митрополит Антоній відповів на запитання присутніх на заході журналістів і оглянув приміщення Центру, ознайомившись з умовою побуту його вихованців.