Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа6 січня, в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври було звершено Велике повечір'я і утреня свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент і духовенство обителі.

7 січня, у свято Різдва Христового, урочисту Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент і духовенство обителі.

За Літургією булапіднесена сугуба молитва за мир в Україні.

З храму велася трансляція Різдвяного богослужіння на телеканалі «Перший національний», каналах «Інтер» і «Глас», а також радіотрансляція на «Українському радіо» і радіо «Ера».