Пам'ять святого первомученика архідиякона Стефана

Пам'ять святого первомученика архідиякона Стефана9 січня, в день пам'яті святого первомученика і архідиякона Стефана, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив урочистості з нагоди престольного свята храмового комплексу на честь Різдва Христового на Березняках у Києві.

Його Високопреосвященство звершив Божественну літургію, у співслужінні керуючого східним вікаріатством столиці єпископа Ірпінського Климента, в нижньому храмі в честь Трьох святителів, собору що будується.

Преосвященним владикам також співслужили секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, настоятель храмового комплексу благочинний першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк і духовенство столиці.

Після читання Євангельського оповідання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За Літургією владика ректор висвятив у сан пресвітера клірика Бориспільської єпархії диякона Романа Пастернака, і у диякона студента магістратури КДА Юрія Малету.

Після відпусту митрополит Антоній привітав усіх вірян зі святом Різдва Христового.

March 2024