Неділя 31-я після П'ятидесятниці, по Богоявленню

Неділя 31-я після П'ятидесятниці, по Богоявленню22 січня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон та священнослужителі монастиря.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл та парафіяни обителі.

Після читання Євангелыъ Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

На сугубій ектенії Предстоятель возніс молитву про мир в Україні.

За богослужінням Митрополит Онуфрій висвятив в сан диякона клірика Київської єпархії читця Миколая Бойка.