Неділя 32-а після П'ятидесятниці

Неділя 32-а після П'ятидесятниці29 січня, в Неділю 32-у після П'ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим і лаврське духовенство. За богослужінням молилися студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також парафіяни храму.

Після прочитання Євангельського оповідання Предстоятель звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За Літургією Митрополит Онуфрій звершив ієрейську хіротонію випускника Київської духовної семінарії диякона Олександра Горбаченка.