Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Лаврською «молодіжкою»

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Лаврською «молодіжкою»5 лютого в приміщенні актового залу Києво-Печерської Лаври відбулася чергова зустріч молодіжної організації діючої при монастирі, з благословення намісника митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла. Цього разу гостем Лаврських зустрічей став керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

За традицією, вступну промову гість присвятив недільному Євангельскому уривку – Неділі про митаря і фарисея. Далі владика Антоній дав відповіді на запитання аудиторії.

Молоді люди попросили розповісти про сучасний стан суспільства і проблеми, з якими сьогодні доводиться стикатися духовенству і його пастві.

Митрополит Антоній висловив свої думки щодо сучасних викликів, що стоять перед християнами і розповів про специфіку своєї роботи на посаді керуючого справами Української Православної Церкви. Владика Антоній зазначив, що добре знайомий з проблемами, які турбують сучасну молодь, так як вже 10 років регулярно веде спілкування з молодим поколінням, очолюючи Київські духовні школи, які готують пастирів до священицького служіння.

На завершення, куратор молодіжного руху Києво-Печерської Лаври ієромонах Гліб (Казьмірук) подякував Його Високопреосвященству за знайдену можливість зустрітися з молодим активом прихожан Лаври і подарував владиці Антонію на пам'ять сувеніри.