Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа14 лютого, напередодні свята Стрітення Господа Ісуса Христа, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Всенічне бдіння в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство. За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл і парафіяни храму.

Після читання Євангелія митрополит Антоній помазав усіх віруючих освяченим єлеєм.

15 лютого, на свято Стрітення, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Воскресіння Христового.

Його Високопреосвященству співслужили: голова адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), настоятель храму перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик, старший помічник ректора з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев), вчений секретар КДА протоієрей Василь Яковчук та академічне духовенство.

За богослужінням молилися студенти Київських духовних шкіл, парафіяни храму та ветерани бойових дій в республіці Афганістан.

Після прочитання Євангельського оповідання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

Після заамвонної молитви, за існуючою традицією свята, було звершено чин освячення стрітенських свічок.

September 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини