Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм в селі Жереб'ятин

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм в селі Жереб'ятин18 лютого, в Вселенську батьківську суботу, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення Свято-Троїцького храму в селі Жереб'ятині, Київської області, Бориспільської єпархії та Божественну літургію в ньому.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний другого Бориспільського благочиння архімандрит Феогност (Юраш),  єпархіальне духовенство.

На малому вході за труди перед Церквою митрополит Антоній звів настоятеля храму ієрея Віталія Богуцького в сан протоієрея.

Після Літургії духовенство звершило заупокійну літію.

На завершення митрополит Антоній звернувся до парафіян із архіпастирським словом і нагородив благодійників храму церковними нагородами.