Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні храму на скиту Києво-Печерської Лаври

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні храму на скиту Києво-Печерської Лаври19 лютого, у Неділю м’ясопусну, про Страшний Суд, предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію та освячення храму на честь ікони Божої Матері «Печерська», який знаходиться у Лаврському скиту.

Його Блаженству співслужили митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоноський Іоанн та братія монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до чисельної пастви зі словом проповіді. Також за богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після відпусту намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павел звернувся до присутніх з подячним словом. Благодійникам, які допомогали у будівництві храму, були вручені церковні відзнаки.