Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив читання Великого канону преподобного Андрія Критського в Києво-Печерській ЛавріУвечері 1 березня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив повечір'я з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням молилися братія обителі, студенти Київських духовних шкіл та парафіяни монастиря.

Після читання канону митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом.