Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин пасії з читанням акафісту Страстям ГосподнімУвечері, 2 квітня, в Неділю 5-у Великого Посту, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив вечірню з читанням акафісту Страстям Христовим в храмі ікони Пресвятої Богородиці «Всіх скорботних Радість» Києво-Печерської Лаври.

Його Високопреосвященству співслужили викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані. За богослужінням молилися учні духовної школи і парафіяни храму.