Велика П'ятниця

Велика П'ятницяУвечері 13 квітня в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив утреню Великої п'ятниці.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископи: Бучанський Пантелеімон та Макарівський Іларій, а також духовенство обителі.

За богослужінням на утрені було прочитано 12 Євангельських читань, що оповідають про засудження, Страждання і Смерть на Хресті Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

У храмі молилися студенти духовної школи і парафіяни храму.

14 квітня, вранці у Велику П'ятницю, в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври були здійснені Царські часи, за богослужінням молилися Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Ірпінський Климент, духовенство та парафіяни монастиря.