Неділя перша після Пасхи, апостола Фоми

Неділя перша після Пасхи, апостола Фоми22 квітня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Вечірню і літію у Чумалівському Свято-Вознесенському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство обителі, за богослужінням молилися сестри і парафіяни монастиря.

Після богослужіння митрополит Антоній помазав усіх віруючих освяченим єлеєм.

23 квітня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському Свято-Вознесенському жіночому монастирі.

Після відпусту митрополит Антоній привітав усіх віруючих з Великоднем.