Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом на Кіпрі29 квітня керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, і на запрошення митрополита Тамассійского і Орінійского Ісаї прибув на Кіпр.

По прибуттю митрополит Антоній помолився в храмі на честь святого праведного Лазаря в м.Ларнака, де покояться мощі святого.

В рамках візиту планується участь Його Високопреосвященства в міжнародному греко-слов'янському фестивалі «Кіпрус 2017» присвяченому відкриттю храму святого Апостола Андрія Первозванного і Всіх Святих в землі Руській на Кіпрі.