У Києво-Печерській Лаврі презентували видання про Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну 2016 року

У Києво-Печерській Лаврі презентували видання про Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну 2016 року30 травня у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври відбулася презентація видання-фотоальбому «Всеукраїнський хресний хід 3-27 липня 2016». Книга вміщує у собі фотографії людей-учасників східної та західної гілок хресної ходи та є подарунковим виданням, який налічує тисячу примірників.

Відкрив презентацію альбому керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Він нагадав усім про Всеукраїнський хресний хід миру, любові та молитви за Україну, який об’єднав схід та захід у єдиному молитовному пориві. «Хресна хода показала духовну силу Української Праволавної Церкви, силу молитви простих людей, силу соборної молитви усієї Церкви», – наголосив він.

Також на заході був присутній намісник Свято-Успенської Святогірської Лаври митрополит Арсеній. Він нагадав усім присутнім про те, як під час Хресної ходи під Борисполем радикали намагалися перешкодити людям та жбурляли у чудотворний образ Святогірської ікони Божої Матері різними предметами. Тоді клірик Бориспільської єпархії протоієрей Сергій Таран зняв із себе облачення та покрив образ.

Владика Арсеній подякував священику за його подвиг та вручив точну копію Святогірської ікони Богородиці, яка відтепер перебуватиме у храмі на честь архангела Михаїла м. Березані – настоятелем якого є отець Сергій, а також подарував священницькі ризи від братії Святогірської обителі.

 

за матеріалами офіційного сайту УПЦ