День Святої Трійці. П'ятидесятниця

День Святої Трійці. П'ятидесятницяУвечері 3 червня, напередодні дня П'ятидесятниці, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив урочисте Всенічне бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій і духовенство обителі.

За богослужінням молилися студенти духовної школи і численні віруючі.

4 червня, в день Святої Трійці, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Бородянський Варсонофій і духовенство обителі.

Після прочитання Євангельського зачала Блаженніший Владика звернувся до пастви з архіпастирським словом.

Після Літургії було звершено вечірню з читанням коліноприклонних молитов.

По завершенні богослужіння Блаженніший Владика привітав віруючих зі святом П'ятидесятниці.

October 2020