Неділя Всіх Святих

Неділя Всіх Святих10 червня, напередодні першої Неділі після П'ятидесятниці, Всенічне бдіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Боярський Феодосій; викладачі і студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням молився намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, братія обителі, випускники Академії і Семінарії, їхні родичі та парафіяни обителі.

11 червня Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Оунфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Гостомельський Тихон, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням молилися братія обителі, випускники Академії і Семінарії, їх родичі та парафіяни монастиря.

На Малому вході, за традицією, Митрополит Онуфрій нагородив випускників Академії правом носіння наперсного хреста, а випускників Семінарії - камилавки, а також звів у сан архідиякона випускника магістратури КДА ієродиякона Митрофана (Божко).

Після Літургії було звершено подячний молебень, а далі - випускний акт Київських духовних шкіл.