Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Апостольським Нунцієм в Україні

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Апостольським Нунцієм в УкраїніЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 14 червня Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з Апостольським Нунцієм в Україні архієпископом Клаудіо Гуджеротті. В зустрічі взяв участь заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Під час зустрічі йшлося про сучасний стан православно-католицьких відносин як на глобальному, так і на українському рівні. Зокрема, ватиканському дипломату була доведена позиція Української Православної Церкви щодо недавніх подій навколо Благовіщенського храму в Коломиї, де протягом останнього часу розгорілася суперечка між греко-католиками та православними.

Співрозмовники торкнулися теми церковно-державних стосунків в Україні, зокрема скандально відомих законопроектів 4511 і 4128 та інших законодавчих ініціатив, що лобіюються в українському парламенті. Нунцій підтвердив стурбованість Ватикану згаданими законопроектами, про що вже говорилося раніше у ЗМІ, яку високопоставлені особи з Державного Секретаріату Ватикану неодноразово доводили до відома Посла України при Святому Престолі та інших офіційних осіб української влади. Про позицію Ватикану з приводу згаданих законопроектів Нунцій Клаудіо Гуджеротті також інформував представників українського уряду.

Під час спілкування також було відзначено, що православні і католики в Україні мають спільно шукати шляхи для мирного співіснування та свідчення про Христа.

http://mitropolia.kiev.ua

September 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Останні новини