Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив святкування престольного свята в Петропавлівському храмі міста Броварів12 липня 2017 року, в день пам'яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла міста Бровари.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Броварського благочиння, настоятель храму протоієрей Олександр Левчук, благочинний другого Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів, благочинний першого Вишгородського благочиння протоієрей Димитрій Денисенко, а також клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським повчанням.

На завершення богослужіння був звершений хресний хід навколо храму, після якого владика ректор привітав присутніх зі святом.