Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив богослужіння на території молодіжного табору "Віфлеєм" (+відео)

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив богослужіння на території молодіжного табору 25 липня, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію під відкритим небом на території єпархіального молодіжного табору "Віфлеєм" поблизу села Власівка Баришівського району.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, отці-благочинні та духовенство єпархії. Під час Літургії всі мали можливість помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері "Радомишльська", яка була спеціально доставлена з Петро-Павлівського собору міста Броварів, де вона знаходиться до 26 липня.

Під час богослужіння більша частина дітей приступили до таїнств Сповіді та Причастя.

Після Літургії владика Антоній звернувся до молодих учасників табору з архіпастирським словом. Після чого насельники табору привітали митрополита з 50-річним ювілеєм авторською піснею, віршами і білими трояндами. Владика Антоній на знак вдячності передав діткам великого торта та шоколадки.

Нагадаємо, що вчора почав свою роботу єпархіальний наметовий табір "Віфлеєм", який продовжуватиметься до 27 липня.