День пам’яті святого великомученика і цілителя Пантеймона

День пам’яті святого великомученика і цілителя Пантеймона8 серпня, напередодні престольного свята Свято-Пантелеймонівського монастиря у Феофанії, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДА і С митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив у обителі Всенічну.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Яготинський Серафим і єпископ Фастівський Даміан.

9 серпня, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив у Свято-Пантелеймонівському монастирі  Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Ірпінський Климент, єпископи: Конотопський і Глухівський Роман, Фастівський Даміан, Олександрійський і Світловодський Боголєп.

За Літургією архієпископ Яготинський Серафим звершив дияконську хіротонію випускника КДА Юрія Ременюка.

Наприкінці собор духовенства і вірян звершили хресний хід, після чого митрополит Антоній привітав усіх із престольним святом.

КОМЕНТАРІ:

August 2017