У день Різдва Богородиці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому митрополиту Онуфрію в Бердянську

У день Різдва Богородиці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Блаженнішому митрополиту Онуфрію в Бердянську21 вересня 2017 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м. Бердянськ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв Української Православної Церкви: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Макіївський Варнава, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, архієпископ Ірпінський Климент, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, а також духовенство єпархії та гості у священному сані.

На малому вході Предстоятель удостоїв богослужбових нагород священнослужителів Бердянської єпархії.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив молебень перед образом Божої Матері “Троєручиця-Бердянська”.

Після відпусту єпископ Бердянський і Приморський Єфрем виголосив подячне слово. У дарунок Предстоятелю був піднесений список ікони Богородиці “Троєручиця-Бердянська”. Архіпастир привітав Преосвященнішого єпископа Єфрема з 10-річчям від створення кафедри і 5-річчям управління Бердянською єпархією, а також нагородив його орденом Ярослава Мудрого. На завершення Блаженніший владика привітав вірних зі святом та благословив усіх.

У цей день Предстоятель також освятив місце, на якому заплановано будівництво Кафедрального собору на честь ікони Пресвятої Богородиці “Троєручиця-Бердянська”.

http://orthodox.org.ua