Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив престол Свято-Успенського храму села Погреби15 жовтня керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив престол Свято-Успенського храму села Погреби, Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Ігор Баглей і духовенство Бориспільської єпархії.

Після богослужіння митрополит Антоній звернувся до парафіян з архіпастирським словом, привітав з освяченням храмового престолу, подякував парафіянам, які допомагають  храму та нагородив сільського голову Віталія Крупенка орденом Української Православної Церкви святого великомученика Георгія Побідоносця.