Неділя 20-та після П’ятидесятниці

Неділя 20-та після П’ятидесятниці22 жовтня 2017 року, у Неділю 20-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отців VII Вселенського Собору, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до численної пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів про чудо воскресіння сина наїнської вдови, про яке сьогодні читала Свята Церква у літургійному Євангельському зачалі, та тлумачення цієї події в контексті духовного життя. Блаженніший Владика також пояснив зміст віровчительних постанов VII Вселенського Собору, пам’ять святих отців якого звершується сьогодні.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Під час Божественної літургії Предстоятель звершив дві хіротонії: ієрейську - над викладачем Київських духовних шкіл ієродияконом Філаретом(Волошиним)та дияконську - над студентом I курсу Київської духовної академії Михайлом Савкою.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх з недільним днем та побажав: “Хай, молитвами Богородиці і усіх преподобних Києво-Печерських, Бог благословить вас та усіх ваших рідних”.

www.church.ua