Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм у селі Циблі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній освятив храм у селі Циблі16 листопада 2017 року керуючий справами УПЦ, ректор КДА і С митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення храму на честь святого пророка Божого Іллі і Божественну літургію в селі Циблі Переяслав-Хмельницького району.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Першого Переяслав-Хмельницького благочиння архімандрит Ніл (Семенець), благочинний Другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Геннадій Спатарь, настоятель храму протоієрей Стефан Карпець та духовенство єпархії.

За труди в зведенні храму митрополит Антоній удостоїв протоієрея Стефана Карпець правом служіння у митрі. Також під час богослужіння владика рукоположив у сан диякона Дмитрія Бойчуру.

По завершенні богослужіння владика привітав усіх прихожан із освяченням храму та вручив церковні нагороди благодійникам, які надали допомогу в будівництві.