Освячення оновленого храму Київських духовних шкіл

Освячення оновленого храму Київських духовних шкіл26 листопада 2017 року, у Неділю 25-у після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що поблизу Дальніх печер Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Перед Божественною літургією Предстоятель звершив чин освячення оновленого храму Київських духовних шкіл.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Боярський Феодсій, архієпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Київської духовної академії.

За богослужінням молились викладачі і студенти Київських духовних шкіл та численні парафіяни храму.

Після читання Святого Євангелія проповідь виголосив викладач КДАіС архімандрит Феодосій (Марченко).

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про мир в Україні.

Після Божественної літургії ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній подякував Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за благословіння та молитву і привітав його з днем пам’яті святителя Іоанна Златоуста. Також митрополит Антоній розповів про надзвичайне значення храму Різдва Богородиці у житті Київських духовних шкіл. “Храм – епіцентр духовної освіти”, – наголосив архієрей.

Предстоятель вручив церковні нагороди благодійникам, які допомагали в реставрації, та іконописцям, які безпосередньо займалися розписом храму. Після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував за труди ректору КДАіС митрополиту Антонію, благодійникам та усім, хто долучився до оновлення храму Різдва Богородиці.

КОМЕНТАРІ:

February 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Останні новини