В день пам'яті великомучениці Єкатерини митрополит Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Гоголів7 грудня 2017 року, в день пам'яті святої великомучениці Єкатерини, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Гоголів Броварського району.

Його Високопреосвященству співслужили благочинні та духовенство Бориспільської єпархії.

Після читання Євангелія Високопреосвященніший владика звернувся до вірян з проповіддю.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славлення святої великомучениці Єкатерини. Після цього владика Антоній привітав усіх з 190-ю річницею заснування храму, нагородив настоятеля храму прот. Сергія Динисенко орденом св. Іллі Муромця І ступеня і вручив благословенні грамоти найактивнішим прихожанам храму.