У день пам’яті священномученика Климента Римського митрополит Антоній співслужив Предстоятелю у Свято-Ольгинському соборі столиці (відео)

У день пам’яті священномученика Климента Римського митрополит Антоній співслужив Предстоятелю у Свято-Ольгинському соборі столиці (відео)8 грудня 2017 року, в день пам’яті святого священномученика Климента, єпископа Римського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у соборі на честь рівноапостольної княгині Ольги м. Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Ірпінський Климент, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Іванківський Кассіан, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Баришівський Віктор та численні представники духовенства столиці.

На малому вході Предстоятель вручив богослужбові нагороди клірикам вікаріатства.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про мир в Україні.

Після Божественної літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав паству з днем пам’яті священномученика Климента та підкреслив важливість прикладу життя святого для вірних. Також Предстоятель виголосив вітальне слово архієпископу Ірпінському Клименту, який святкує сьогодні день пам’яті Небесного покровителя.

http://orthodox.org.ua