У день архієрейської хіротонії Предстоятеля відбулося урочисте богослужіння у Києво-Печерській Лаврі9 грудня 2017 року, у день 27-ї річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася Божественна літургія.

Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій. Його Блаженству співслужили митрополити: Бориспільський і Броварський Антоній, Тернопільський і Кременецький Сергій, Черкаський і Канівський Софроній, Миколаївський і Очаківський Питирим, Білоцерківський і Богуславський Августин, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Харьківський і Богодухівський Онуфрій, Почаївський Володимир, Запорізький і Мелітопольський Лука, Чернівецький і Буковинський Мелетій, Ізюмський і Куп’янський Єлисей; архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Яготинський Серафим, Кам’янський і Царичанський Володимир, Новомосковський Євлогій, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Боярський Феодосій, Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент; єпископи: Шумський Серафим, Бердянський і Приморський Єфрем, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, Вознесенський і Первомайський Олексій, Олександрійський і Світловодський Боголєп, Шепетівський і Славутський Євсевій, Іванківський Кассіан, Хотинський Веніамін, Гостомельський Тихон, Баришівський Віктор, а також духовенство обителі та гості у священному сані з усіх куточків України.

Після богослужіння від імені архіпастирів, духовенства та усіх вірних Української Православної Церкви керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній привітав Предстоятеля з 27-річчям єпископської хіротонії, побажав міцного здоров’я та Божої допомоги у несінні хреста Предстоятеля. Блаженніший Владика подякував за привітання і попросив молитв для того, щоб гідно нести своє служіння.