Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Покровському храмі селища Велика Димерка9 січня Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у свято-Покровському храмі смт. Велика Димерка Бориспільської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний 1-го Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, благочинний 2-го Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів та духовенство єпархії.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

Після закінчення Літургії Високопреосвященнійший Антоній вручив церковні нагороди настоятелю храму протоієрею Ігору Левчуку та благодійникам.

Потім владика митрополит відкрив у будинку культури селища Калинівка фестиваль колядок "Слава Богу Рожденному".