Неділя про блудного сина

Неділя про блудного сина4 лютого 2018 року, у Неділю про блудного сина та день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також братія монастиря у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розкрив вірним зміст притчі Спасителя про блудного сина, яка читалась сьогодні у євангельському уривку дня, та пояснив, як втілювати цей приклад у власному житті.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та молитва за упокій душ усіх, хто постраждав за віру Христову під час гоніння безбожного.

За Божественною літургією Предстоятель звершив дияконську хіротонію над випускником Київської духовної академії Іоанном Малишем.

Після Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив заупокійну літію за тими, хто терпів гоніння за віру від атеїстичної влади у XX столітті.