Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у засіданні Священного Синоду14 березня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося перше у 2018 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем; архієпископ Львівський і Галицький Філарет; архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет.

Під час роботи першого у 2018 році засідання Священного Синоду УПЦ були розглянуті поточні питання з життя Церкви.

Нагадаємо, попереднє засідання Священного Синоду відбулося 21 грудня 2017 року. Раніше повідомлялося, що Предстоятель та архієреї УПЦ помолилися за Божественною літургією перед початком Синоду.

З журналами Синоду можна ознайомитися ТУТ.

October 2020