Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній супроводжував Предстоятеля УПЦ на Афоні

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній супроводжував Предстоятеля УПЦ на Афоні18 березня 2018 року, в Неділю 4-у Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святкове богослужіння в Афонському Свято-Пантелеймонівському монастирі. Цього дня тут вшановують пам’ять святої праведної Еввули – матері святого великомученика Пантелеймона, чесна і цілюща глава якого зберігається в цій обителі.

Предстоятель УПЦ спеціально прибув напередодні на Святу Гору Афон, щоб молитовно вшанувати це свято. У паломницькій поїздці його супроводжував керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Увечері 17 березня Митрополит Онуфрій очолив в Пантелеймонівському монастирі всенічне бдіння. Після закінчення богослужіння він звершив постриг в чернецтво трьох насельників обителі.

Ранню Божественну літургію Предстоятель звершив у храмі прав. Еввули, який він освячував у 2003 році. Пізню літургію в Пантелеймонівському монастирі очолив митрополит Антоній.