У день 140-річчя від дня преставлення преподобної Димитри Київської митрополит Антоній звершив Божественну літургію у Введенському чоловічому монастирі столиціУ вівторок п’ятої седмиці Великого посту, день пам’яті сорока мучеників Севастійських та з нагоди 140-річчя від дня преставлення преподобної Димитри Київської, у Введенському чоловічому монастирі м. Києва була відслужена Божественна літургія.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, богослужіння в обителі очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні архієпископів: Бучанського Пантелеімона, Боярського Феодосія; єпископів: Бородянського Варсонофія, Фастівського Даміана, намісника Введенського монастиря, Васильківського Миколая, Золотоношського Іоанна, Білогородського Сильвестра, ректора Київської духовної академії і семінарії, а також братії та гостей обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Високопреосвященніший владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після відпусту митрополит Антоній привітав усіх зі святами та побажав допомоги Божої у проходженні Великого посту.

Далі був відслужений молебень перед мощами преподобної Димитри Київської, мощі якої почивають в обителі.

March 2024